OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Пластични закачалки (10 парчиња)

Практични, уникатни и мултинаменски самолепливи закачалки во најразлични бои погодни за сечиј вкус а воедно можат да се вклопат и во сечиј дом.

Идеални за прикачување на најразлични работи како алатки од домаќинството, крпи, клучеви, ќеси и сл.

Исклучително се лесни за монтирање, без дополнителна потреба на алат. Содржат високо квалитетен лепак, ваше е само да им го најдете идеалното место на ѕидот и да ги залепите.

Во едно пакување има 10 закачалки

350 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Пластични закачалки (10 парчиња)

  350 ден