OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Мултифункционален организер Behind the Door

Организер кој се закачува - може да се стави во спална соба, работна соба, бања, кујна, канцеларија, итн. Може да се закачи на врата и зазема сосема малку место.

Лесен и многу практичен за користење.

Клучеви, полначи за телефон, козметика, аксесоари за коса, очила, чорапи, детски играчки, картички и други предмети кои ги користите секојдневно може да се стават во овој организер за складирање.

Еколошки и практично, но исто така служи како добра декорација, може да заштеди простор со закачување на врата, гардеробер или во кујнските кабинети.

 

Можете да заштедите повеќе простор и време со тоа што ќе бидете организирани! Организерот може да се постави на која било врата. Овој организер е одличен и за под мијалникот, зад вратата или на шкафовите! Дискретно организирајте ги вашите предмети и секогаш знаејте каде се. Брзо и лесно решение за организирање на вашите предмети.

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мултифункционален организер Behind the Door

  399 ден 199 ден