OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-63%

Пластични закачалки (10 парчиња)

Практични, уникатни и мултинаменски самолепливи закачалки во најразлични бои погодни за сечиј вкус а воедно можат да се вклопат и во сечиј дом. Идеални за прикачување на најразлични работи како алатки... Прочитај повеќе

399 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра plasticnizakacalkiНема инфорамции

Практични, уникатни и мултинаменски самолепливи закачалки во најразлични бои погодни за сечиј вкус а воедно можат да се вклопат и во сечиј дом.

Идеални за прикачување на најразлични работи како алатки од домаќинството, крпи, клучеви, ќеси и сл.

Исклучително се лесни за монтирање, без дополнителна потреба на алат. Содржат високо квалитетен лепак, ваше е само да им го најдете идеалното место на ѕидот и да ги залепите.

Во едно пакување има 10 закачалки
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Пластични закачалки (10 парчиња)

399 ден 149 ден