OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Политика на приватност

ЗАШТИТА НА ПРИВАТНОСТА НА ПОДАТОЦИТЕ

Во име на компанијата Сим Груп Интернационал Доо се обврзуваме дека ќе ја чуваме приватноста на нашите Купувачи. Ги собираме само неопходните основни податоци за купувачите (корисниците) и податоците неопходни за работа и информирање на корисниците согласно  деловните пракси  со цел давање квалитетна услуга.

Сите податоци за купувачите/корисниците строго се чуваат и достапни се само на Оперативниот менаџер, на кој му се неопходни за исполнување на редовните работни активности.

Податоците кои ги внесувате при плаќањето односно купувањето од Вашата платежна картичка не се зачувуваат или пренесувваат преку нашите сервери.

Во моментот кога го вршите плаќањето и ги внесувате податоците истите се процесираат преку безбедносниот протокол и за нас не се видливи податоците од Вашата платежна картичка.

Со наведување на емаил адреса или телефоснки број корисникот се согласува да добива промотивни материјали исклучиво од OutletON, освен доколку тој самиот не побара да не добива.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата