OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Прилагодлив штитник за клима уред

Повеќе од сигурно е дека во текот на летниот период, клима уредот е еден од најискористените производи коишто ги поседувате дома.  Но исто така, константниот свеж и сув воздух може да придонесе да се појават проблеми кај луѓето како најразлични видови алергии, настинки и сл. Поради тие причини, ние го имаме производот којшто значително ќе ви го олесни секојдневието.

Со прилагодливиот штитник за клима нема да има потреба повеќе да размислувате каде е најпогодното место за поставување на климата, ниту пак ќе има потреба да ја исклучувате кога дува дирекно во вас.

Овој практичен и иновативен штитник ви нуди заштита и контролирање на ветерот од дувањето без разлика каде и да е поставена.

- Изработен е од високо квалитетна ABS пластика.

- Универзален, со стандардна големина прилагодлив за секаков вид на клима со помош на делот за продолжување.

Почетната димензија е штитникот е 46.2 см, а со продолжување достигнува до 80.4 см што значи дека без разлика каков е видот и големината на климата, вие секако ќе успеете да ја приспособите должината и да го поставите штитникот.

- Процесот на поставување е многу брз и лесен без потреба на алат. Се што треба да направите е да ја прилагодите должината и да го закачете штитникот на климата со помош на запците што ги содржи самиот штитник, па со помош на обична стега, да го прицвртите како што е прикажано на една од сликите. 

- Начинот на одржување е многу лесен. Можете да ја чистите со влажна, обична или микрофибер крпа.

599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Прилагодлив штитник за клима уред

  599 ден