OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Заштитна мрежа за пеглање

Со овој иновативен производ пеглањето никогаш не било полесно, не мора повеќе да се грижите случајно да не ја оштетите облеката додека пеглате, со оваа мрежа вашите алишта ќе бидат заштитени од високата температура и совршено испеглани. 

Мрежата е изработена од квалитетен материјал. Отпорна е на високи температури, исклучително лесна за употреба, а тоа што подлогата може да ја здиплите кога не ја користите ја прави идеална за лесно чување и складирање.

Димензии
40 х 60см

129 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Заштитна мрежа за пеглање

  129 ден