OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Сијалица против инсекти

Решете се од комарците и другите досадни инсекти кои константо Ви сметаат кога сакате да уживате на тераса во вечерните часови. Колку пати досега комарците и несаканите инсекти Ви ја имаат прекинато вечерта додека седете на тераса во убаво друштво заради безбројните убоди од комарци кои предизвикуваат константен србеж?

Лед сијалицата против комарци и инсекти Anti Mosquito многу ефикасно ќе го реши овој проблем!!!

Со поставување на Лед сијалицата против комарци и инсекти Anti Mosquito

слободно ќе можете да седите надвор во текот на летото и нема да биде потребна дополнителна употреба од прскање на различни спрејови против комарци и инсекти на Вашата кожа кои имаат непријатна миризба и од кои Вашата кожа ќе биде леплива.

За да ги истерате комарците и различните инсекти само поставете ја Лед сијалицата против комарци и инсекти Anti Mosquito. Сијалицата во себе содржи УВ ламба која ги брка не само комарците туку и другите инсекти.

Лед сијалицата против комарци и инсекти Anti Mosquito има три начини на работење:

 1. Може да работи само како обична сијалица
 2. Може да работи само како УВ ламба притив инсекти
 3. Може да работи во комбинација на предходните два начини, односно и да свети и да ги брка инсектите.

 

Сијалицата Anti Mosquito има модерен и компактен дизајн и истата е  безбедна дури кога е во близина на храна. Нема никакви штетни дејства, истата е безбедна за луѓето и за домашните миленичиња.

Лед сијалицата против комарци и инсекти Anti Mosquito може да ја поставите во Вашиот дом, тераса, двор...

 

Технички карактеристики:

 

Сијалицата одговата на грло Е27

Јачина на сијалицата 15W

899 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Сијалица против инсекти

  899 ден 299 ден