OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

За нас

За нас

Корисниците пред сè

OutletON се залага за своите корисници, па затоа и корисниците го сакаат и му веруваат на OutletON! Секојдневно вредно работиме за да ги исполниме желбите и потребите на нашите купувачи  и постојано да ги надминуваме нивните очекувања. Нашите атрактивни производи истовремено носат нови, забавни искуства за корисниците по супер цена.

Секогаш со многу разум и разбирање

Тимот на OutletON созреа и порасна, но успеа да го зачува детето во себе и постојано да Ве радува, забавува, изненадува и да внесува бои во здодевното секојдневие. Сите OutletON зделки, изненадувања, кампањи, наградни игри и акции се смислени со одличен спој на срце и разум, сè со цел вистински да ги израдуваат корисниците и да изградат нераскинлива врска меѓу OutletON, и крајниот корисник.

Тимот на OutletON

Во услови на постојани промени на пазарот, предизвици и конкуренција, тимот на OutletON секогаш мора да е спремен за иновација, креативност, брзо решавање на проблемите и чекорење напред. Креативноста, стручноста и тимскиот дух се чувствуваат во воздухот, а таа магија со години привлекува вредни  и посветени вработени, кој со своето знаење и пасија го прават OutletON најдобриот и највозбудливиот сајт за online купување.

Гледаме напред

Иако сме горди на нашето минато и секогаш со задоволство се сеќаваме на почетоците, сепак најмногу сме посветени на иднината и на она што допрва ќе го оствариме. Вашите желби и потреби се наш водич за иднината. Вие, нашите корисници, не правите она што денес ние сме на пазарот.

Нашата Визија

Нашата визија е да ги развиеме сите аспекти на е-трговијата, и да го претвориме OutletON во најголемата платформа за е-трговија на македонскиот пазарот, корисниците тука можат да најдат буквално се што им е потребно од производи за дом и градина, до производи за нега и убавина, гардероба, куфери, детски играчки, производи за слабеење и фитнес, електроника, да бидат во тек со најновите попусти, да го најдат совршениот подарок за себе, своите најблиски, а секако се од тоа да го направат од удобноста на својот дом, или од каде и да се, преку  нашата веб страна, на Facebook, Instagram, Vibert или преку телефон.

Нашата мисија

Мисијата на OutletON е да одговориме на Вашите барања и да го олесниме Вашето секојдневие со користењето на производите кои ги нудиме.

 

 

УСЛОВИ НА КОРИСТЕЊЕ

OutletON  Ви овозможува користење на услуги и содржини на својата веб страна во согласност со долунаведените УСЛОВИ НА КОРИСТЕЊЕ. Условите на користење се применуваат на сите содржини и услуги на веб страната www.outleton.com

Користењето на оваа веб страница значи дека сте  запознаени со овие услови доколку го користите било кој дел од нашиот портал, како и дека прифаќате дека користењето на оваа веб страна е единствено за лична потреба и на сопствена одговорност.

 

ПОДАТОЦИ ЗА ФИРМАТА

Сим Груп Интернационал Доо увоз – извоз Струмица

Адреса: Климент Охридски 97/а, Струмица, 2400, Република Северна Македонија

Контакт: info@outleton.com

Web: https://outleton.com

Телефон: 075 22 77 44

Шифра на дејност: 47.91 Трговија на мало преку пошта и интернет

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата