OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Мултифункционален кујнски сад 3 во 1

Овој мултифункционален кунски сад со повеќе намени, е дизајниран специјално да ви го олесни секојдневието и да ви ги намали работните часови поминати во кујна секој ден. Со помош на овој иновативен производ ќе можете да ја приготвите храната со многу леснотија и задоволство, без притоа да оставате зад себе голем неред од нечисти садови за миење.

Специјалниот дизајн на садот го прави да биде прилагодлив за повеќе намени и прави во исто време да можете :

- Да ја проширите длабочината на садот и да го измиете зеленчукот или некој друг вид на храна, со опција да го оставите да отстои во вода некое време за да се измие темелно од сите нечистотии.

- Со помош на вградениот одводник во самиот сад, после миењето ќе можете лесно да ја исцедете водата од садот едноставно со притискање на одводникот. ( прикажано на една од фотогафиите)

- Кога храната ќе биде измиена и спремна за сецкање, садот можете да го вратите во првобитната состојба, поточно да ја соберете дополнителната широчина и автоматски да се формира даска за сецкање на веќе измиената храна.

 - Направен е од високо квалитетни материјали безбедни за приготвување на храна и употреба. Издржлив, флексибилен, лесен и едноставен. Ќе можете да го поставите на секаков вид површина, со помош на специјалните држачи ,без притоа да имате проблем со стабилноста.

Прилагодлив е за било каква пригода без притоа да зафаќа воопшто простор доколку сакате да го изнесете од домот и да го земете со вас. Погоден е за кампување, правење пикник во природа, приготвување на скара, миење садови, ладење на пијалоци, сечење зеленчук, месо , риба.

Секако, садот може да се користи и како организер за складирање на било какви производи во домот, со проширување и стеснување на длабочината во зависност од потребата. Тоа е производ што е повеќе од потребен во секој дом, зарем не?

Димензии на садот: 38x28x13cm

499 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Мултифункционален кујнски сад 3 во 1

  499 ден 199 ден