OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-78%

Појас за мирен и спокоен сон

Појасот за мирен и спокоен сон Ви овозможува правилно да дишете преку носот, намалувајќи го и елиминирајќи го досаднио шум од хрчењето што значително го вознемирува Вашиот партнер во текот на... Прочитај повеќе

349 ден 79 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра antisnoringbeltНема инфорамции

Појасот за мирен и спокоен сон Ви овозможува правилно да дишете преку носот, намалувајќи го и елиминирајќи го досаднио шум од хрчењето што значително го вознемирува Вашиот партнер во текот на ноќта, а и Вам исто така.

Овој иновативен појас Ви овозможува да ја задржите Вашата омилена позиција за спиење, а притоа да го елиминитарате хрчењето целосно.

Исто така овој практичен појас може да послужи и како помагало во многу ситуации како:

  • Константното крцкање на забите кое може да доведе до ронење и уништување на забите.

Со појасот, крцкањето ќе биде невозможно, па така ќе го спречите овој проблем целосно.

  • Ќе ја подобрите навиката да дишете правилно преку нос.
  • Ќе спречи сушење на устата во текот на ноќта и воспалување на грлото.
  • Значително ќе го подобрите квалитетот на Вашиот сон.
  • Ќе се чувствувате одморени и полни со енергија за утрешниот ден.

Појасот е изработен од меки и удобни материјали што ќе Ви овозможат тотален комфорт. Рабовите на појасот се покриени со материјал, што значи дека нема да ја гребат или иритираат Вашата кожа.

Специјално е дизајниран да се приспособува на главата, со помош на лепенките за затегнување и олабавување.

Појасот е универзален, може да го користат мажи, жени и деца без ограничување на возраста.

Побрзајте и нарачајте, за долгите и напорни ноќи да станат минато.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Појас за мирен и спокоен сон

349 ден 79 ден