OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Собно огледало

Големо елегантно собно огледало со полица и тркалца.  Огледалото има нивоа на нивелација и може да го наместите по желба.  На полицата може да си ги оставате вашите аксесоари или чанти, а благодарение... Прочитај повеќе

1,390 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра sobno-ogledaloНема инфорамции

Големо елегантно собно огледало со полица и тркалца.

 Огледалото има нивоа на нивелација и може да го наместите по желба.

 На полицата може да си ги оставате вашите аксесоари или чанти, а благодарение на вградените тркалца може со леснотија да го движите насекаде низ домот.

 

Димензии: 160 х 33 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата