OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Наметка за средување на брада – Beard catcher

Кога помислувате на константно одржување на брадата кај мажите, сигурно исто така помислувате и на нередот којшто се создава во бањата и ситните влакненца коишто немаат крај при собирањето.

Баш поради тоа, идеалното решение е новата наметка за средување на брада (Beard Catcher) која ќе се погрижи и ќе ви ја олесни работата значително.

- Со користење на наметката ќе немате никаков неред при средување на брадата, мустаќите или пак косата. Таа е дизајнирана на начин што не дозволува ситните влакненца да паѓаат наоколу, туку сите се собираат на едно место и при завршување, многу лесно ќе можете да ги пренесете до кантата за отпадоци.

Начин на користење:

Се што треба да направите е едниот дел да го поставите на Вас, а другиот да го закачете на огледалото со што ќе се формира простор каде што ќе се собираат влакната.

Начин на одржување:

Одржувањето на наметката е премногу лесно и едноставно, направена е од материјал којшто  можете да го измиете со вода и за неколку минути таа повторно да биде спремна за употреба.

Не зафаќа воопшто простор кога е спакувана, така што можете да ја земате со вас насекаде и да ги го најдете идеалното место во Вашиот ранец или во кола кога патувате.

*Совршена идеја за подарок, со што ќе им ја олесни работата со нередот на најблиските.

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Наметка за средување на брада – Beard catcher

  299 ден