OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Алатка за сецкање лук

Љубител сте на лук? Ја имаме вистинската алатка за Вас.

Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди.

Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел, притискате и вртите неколку секунди и готово. Лесно,брзо и едноставно.

Покрај лук можете лесно да исецкате кромид или пак ѓумбир.

Едноставен е за чистење и миење.


149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Алатка за сецкање лук

  149 ден