OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Кујнска алатка за сецкање

Новата кујнска алатка за сецкање ви овозможува брзо и пред се безбедно сецкање на секаков вид зеленчук, помфрит или сувомеснати производи. Тотално ќе заборавите на обичните ножеви за сецкање, кога до себе ќе ја имате оваа мултифункционална алатка која исто така може да послужи и за создавање дополнителна забава при подготувањето и јадењето на храната.

Иновативниот и уникатен дизајн ги прави исецканите парчиња да бидат со идеална големина и во вид на ребреста форма што секако ќе привлече големо внимание, посебно кај малите дечиња.

*Не зафаќа воопшто место, ја собира во секоја фиока.

* Изработена е од високо квалитетни материјали, безбедни за употреба, а секако и издржливи со што ќе немате никаков проблем при сецкање на секаков вид на храна.

Ова е идеалниот производ кој секоја домаќинка мора да го поседува во својата кујна.

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Кујнска алатка за сецкање

  399 ден 199 ден