OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Алатка за сецкање лук

Љубител сте на лук? Ја имаме вистинската алатка за Вас. Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди. Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел,... Прочитај повеќе

149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра alatkazalukНема инфорамции

Љубител сте на лук? Ја имаме вистинската алатка за Вас.

Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди.

Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел, притискате и вртите неколку секунди и готово. Лесно,брзо и едноставно.

Покрај лук можете лесно да исецкате кромид или пак ѓумбир.

Едноставен е за чистење и миење.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Алатка за сецкање лук

149 ден