OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Четка за миење садови

Повеќенаменска четка за миење садови

Има рачка со ергономски дизајн за удобно користење, на самата рачка има  пластичен резервоар – додадете малку средство за миење садови и притиснете на копчето за да додадете течност при миењето.

Заштедете време и направете го миењето полесно за вас.


Висококвалитентен материјал

Провиден резервоар каде може да се види колку средство имате останато.

Во пакет добивате и сунѓер за чистење.


Лесно ги отстранува тврдокорните дамки од садовите без да употребувате жица за чистење.

599 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Четка за миење садови

  599 ден 399 ден