OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Детска играчка Спајдермен со количка

Внесете магија и забава во игрите на Вашите најмили со омилениот лик од цртаните- Спајдермен која нуди загарантирана забава и незаборавни среќни моменти. Играчката е изработена од високо квалитетна ABS пластика... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра spidermankolickaНема инфорамции

Внесете магија и забава во игрите на Вашите најмили со омилениот лик од цртаните- Спајдермен која нуди загарантирана забава и незаборавни среќни моменти.

  • Играчката е изработена од високо квалитетна ABS пластика што нуди долготрајност, квалитет и пред се безбедност за користење кај најмалите.
  • Има звучни ефекти.
  • Се движи во еден правец.
  • Светлосни ефекти.
  • Не поседува ситни делови, може да се користи и кај најмалите генерации.
  • Работи на батерии.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка Спајдермен со количка

399 ден 199 ден