OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Giggles - Заштитна капа за бањање на бебе

Удобно капче за најмалите! Со оваа заштитна капа уживајте во секое капење на Вашето најмило! Вашето дете ќе ужива во капење без солзи и без вода во ушињата.Заштитната капа е направена... Прочитај повеќе

299 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Сина

  • Сина
  • Розева
  • Жолта
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра showercap-1Нема инфорамции
Удобно капче за најмалите! Со оваа заштитна капа уживајте во секое капење на Вашето најмило! Вашето дете ќе ужива во капење без солзи и без вода во ушињата.

Заштитната капа е направена од EVA пена која се одликува со извонредна мекост, а истовремено е издржлива и цврста. На задната страна се поставени копчиња за прилагодување на големината.

Наменета е за деца од 0 до 5 годишна возраст.

Димензии на внатрешен дел во најширока позиција на закопчување: 15.5 х 15 cm
Димензии на надворешен дел: 31.5 х 28 cm
Боја

Сина, Розева, Жолта

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Giggles - Заштитна капа за бањање на бебе

Сина
Сина
299 ден 99 ден