OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Детска играчка лак и стрела

  Има некое посебно чувство при оптегање на лакот и испуштање на стрелата кон метата, чекајќи нетрпеливо да го погодите центарот! Овој супер сет за стрелање содржи три лака, три стрели,... Прочитај повеќе

599 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK62Нема инфорамции

 

Има некое посебно чувство при оптегање на лакот и испуштање на стрелата кон метата, чекајќи нетрпеливо да го погодите центарот! Овој супер сет за стрелање содржи три лака, три стрели, еден пиштол и три топчиња за пиштолот, што значи дека ќе може да пукате заедно со Вашиот мал противник и да се натпреварувате во исто време, или пак тој/таа да се натпреварува со своите другари/ки.

 

Изработени од високо квалитетна ABS пластика, овој сет нуди часови натреварувачки дух и висок адреналин, а во исто време е одличен за подобрување на прецизноста, моторни вештини и око-рака координација. Атрактивни бои, лесен за носење било каде и издржлив, сетот ќе им се чини како вистински на најмалите. Доколку барате подарок со кој може да се игра и надвор и внатре, ова е несомнено идеалниот избор.

 

 

Стрелите се безбедни, односно немат остар врв.

 

Во пакетот има:

 

  • 1 лак за стрелање
  • 3 х стрели
  • 1 х пиштол
3 х топчиња за пиштолот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка лак и стрела

599 ден 149 ден