OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-71%

Детска играчка - Flying Fairy

Директно од бајките, ви ја претставуваме неверојатната летечка самовила. Flying Fairy има способност да лета наоколу, а вашето дете има шанса да ужива и да се радува. Оваа играчка има сензор... Прочитај повеќе

999 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Flying FairyНема инфорамции

Директно од бајките, ви ја претставуваме неверојатната летечка самовила. Flying Fairy има способност да лета наоколу, а вашето дете има шанса да ужива и да се радува.

Оваа играчка има сензор за допир, односно кога ќе полета и почне да паѓа надолу доволно е само да ја поставите раката под леталото и таа повторно ќе се издигне во вис. Исто така има светечки и музички ефекти за дополнително задоволство и забава.

Димензија: 21х12 см
Погледнете го видеото за да видите како функционира оваа играчка.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Flying Fairy

999 ден 299 ден