OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Силиконска четка за заби

Направете вашите деца да го засакаат миењето на забите!

Силиконска четка за миење заби со нов иновативен облик ќе го направи миењето на забите да биде забавно на Вашите деца.

 • Полесно четкање – Вашето дете треба само да ја движи оваа четка лево-десно, а таа темелно ќе ги исчисти и горните и долните заби, благодарение на двостраната кружна глава!
 • Поголема безбедност – За разлика од обичните четкички за заби кои се тврди или преголеми и можат да ги повредат забите и непцата на децата, оваа мека четка за заби е сосема безбедна
 • Ергономски дизајн – Заоблената силиконска глава е направена за да одговара на детската вилица и е доволно флексибилна за да одговара на различни големини на вилица!

 

Пакетот содржи: 1 x четка
Материјал: Мек стерилен силикон
Наменета за 2-7 години.


199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Силиконска четка за заби

  199 ден