OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Домашна пинг понг справа

Доколку сте љубител на спортот а особено на пинг понг, а сепак немате голем простор во вашиот дом за пинг понг маса или пак едноставно не сакате да потрошите толку многу... Прочитај повеќе

799 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра pingpongtoyНема инфорамции

Доколку сте љубител на спортот а особено на пинг понг, а сепак немате голем простор во вашиот дом за пинг понг маса или пак едноставно не сакате да потрошите толку многу пари за истата, тогаш овој производ е токму за вас.

Изгледа многу едноставно, а е толку функционален и забавен што користејќи го нема ни да почувствувате како поминале неколку часа. Составен е од цврста пластика која ја држи стабилноста на самата справа, жица која го држи топчето кое откако ќе го удрите го враќа назад, топче и две пинг понг палки. 
Висината е сосема таква што одговара да може да го користат производот и деца и возрасни.

Карактеристки:

  • Ја развива вештината за играње пинг понг
  • Не зафаќа простор
  • Ефтин
  • Погоден за деца и возрасни
  • Забавен
  • Се подесува должината на виткањето на жицата, а со тоа и брзината на враќањето на топчето

Висината на справата е 85 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Домашна пинг понг справа

799 ден 199 ден