OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Детска играчка Dancing cactus

Уникатна, едукативна и супер забавна детска играчка која ќе внесе радост и смеа во секој дом. Оваа супер забавна играчка ќе се погрижи забавата да биде на највисоко ниво. Уникатниот, перфектен... Прочитај повеќе

799 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра detski-kaktusНема инфорамции

Уникатна, едукативна и супер забавна детска играчка која ќе внесе радост и смеа во секој дом.

Оваа супер забавна играчка ќе се погрижи забавата да биде на највисоко ниво. Уникатниот, перфектен дизајн ја прави примамлива за детските очиња а воедно и омилена.

Изработена е од високо квалитетни материјали од кои, мека кадифена ткаенина и квалитетна ABS пластика, пред се безбедни за употреба и кај најмалите.

Оваа супер паметна играчка не само што танцува, туку има уште многу  функции кои ќе се погрижат Вашето дете да е тотално сконцентрирано во играта, а воедно да учи и запознава нови работи.

-Функција за снимање и повторување.

-Функција за пеење преку 120 различни песни.

-Функција за танцување.

- Светлечки ефекти кои даваат дополнителен позитивен ефект.

Играчката работи на 3ААА батерии кои се поставуваат на долниот дел од играчката.

Таа може да биде совршен подарок за Вашите најмили, почнувајќи од 3 месечните бебиња.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка Dancing cactus

799 ден 399 ден