OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детска играчка Спајдермен со количка

Внесете магија и забава во игрите на Вашите најмили со омилениот лик од цртаните- Спајдермен која нуди загарантирана забава и незаборавни среќни моменти.

 • Играчката е изработена од високо квалитетна ABS пластика што нуди долготрајност, квалитет и пред се безбедност за користење кај најмалите.
 • Има звучни ефекти.
 • Се движи во еден правец.
 • Светлосни ефекти.
 • Не поседува ситни делови, може да се користи и кај најмалите генерации.
 • Работи на батерии.

399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детска играчка Спајдермен со количка

  399 ден