OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детска подлога 150*180

Висококвалитетна мултинаменска водоотпорна подлога за игра,како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…  Може да се користи и внатре и надвор.  Водоотпорна и исклучително лесна за чистење.  Дезени од... Прочитај повеќе

699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра podlogazadeca150180Нема инфорамции

Висококвалитетна мултинаменска водоотпорна подлога за игра,како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…

 Може да се користи и внатре и надвор. 

Водоотпорна и исклучително лесна за чистење.

 Дезени од двете страни. Има одлични изолациони својства.

 Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат. Изработено од еколошки материјали, има одлична мекост, со разнобојни живописни дезени.

 Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет и сл. 

 

Димензии

120 x 180 см

150 x 180 см 

180 x 200 см 

Дезенот се праќа по случаен избор.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска подлога 150*180

699 ден