OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Детска играчка - Talking Tom

Едукативна и забава играчка. Мачорот Том оживеа, излезе од апликациие за Smart уредите!!! Вашето дете ќе го обожава овој мачор. Играчка која е идеална за децата кои треба да прозборат затоа... Прочитај повеќе

899 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра CY-7041BНема инфорамции

Едукативна и забава играчка.

Мачорот Том оживеа, излезе од апликациие за Smart уредите!!! Вашето дете ќе го обожава овој мачор. Играчка која е идеална за децата кои треба да прозборат затоа што ќе ги ослободи за да прозборат.

Играчка која разговара, се смее и повторува зборови е идеална за децата кои учат да зборат бидејќи мачорот Том го повторува секој збор кој детето ќе го изговари, а притоа ги анимира за побрзо да се ослободат и уште повеќе да зборуваат.

Кажете нешто и Том веднаш истиот збор ќе го повтори. Има различни реакции со притискање на лицето, шепите, опашката и стомакот.

Вашите деца ќе бидат воодушевени од играчката бидејќи Том ќе разговара со нив притоа повторувајќи се што Вашето дете ќе каже со препознатливиот, нежен и забавен глас.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Talking Tom

899 ден 399 ден