OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Giggles - Заштитна капа за бањање на бебе

Удобно капче за најмалите! Со оваа заштитна капа уживајте во секое капење на Вашето најмило! Вашето дете ќе ужива во капење без солзи и без вода во ушињата.

Заштитната капа е направена од EVA пена која се одликува со извонредна мекост, а истовремено е издржлива и цврста. На задната страна се поставени копчиња за прилагодување на големината.

Наменета е за деца од 0 до 5 годишна возраст.

Димензии на внатрешен дел во најширока позиција на закопчување: 15.5 х 15 cm
Димензии на надворешен дел: 31.5 х 28 cm

299 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Боја: Розева

  • Сина
  • Розева
  • Жолта
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Боја

Сина, Розева, Жолта

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Giggles - Заштитна капа за бањање на бебе

Розева
Розева
299 ден 149 ден