TREQA BT-06 - Спортски Bluetooth слушалки

Поврзување: Безжично

Вид безжично поврзување: Bluetooth

Дизајн: Во уво

Боја: Црна

Аудио: Стерео

Микрофон: Да

Време на пауза (standby): 160 часа

Далечина на сигнал: 10 m

Можат да се користат и како жични: Не

Неутрализација на бучава: Да

Водоотпорност: IPX4 На потење

Намена: Спорт и тренинг, Патување, Музика и забава, DJ

Должина на кабел: 0.8 m

Гаранција: Нема

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  TREQA BT-06 - Спортски Bluetooth слушалки

  299 ден