OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

TREQA BT-06 - Спортски Bluetooth слушалки

Поврзување: Безжично Вид безжично поврзување: Bluetooth Дизајн: Во уво Боја: Црна Аудио: Стерео Микрофон: Да Време на пауза (standby): 160 часа Далечина на сигнал: 10 m Можат да се користат и како жични: Не Неутрализација на бучава: Да Водоотпорност: IPX4 На потење... Прочитај повеќе

499 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра treqabluetoothНема инфорамции

Поврзување: Безжично

Вид безжично поврзување: Bluetooth

Дизајн: Во уво

Боја: Црна

Аудио: Стерео

Микрофон: Да

Време на пауза (standby): 160 часа

Далечина на сигнал: 10 m

Можат да се користат и како жични: Не

Неутрализација на бучава: Да

Водоотпорност: IPX4 На потење

Намена: Спорт и тренинг, Патување, Музика и забава, DJ

Должина на кабел: 0.8 m

Гаранција: Нема

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

TREQA BT-06 - Спортски Bluetooth слушалки

499 ден 299 ден