-21%

Држач за Телефон за на Волан

Иновативен држач за телефон за на волан.
Изработен од високо квалитетна пластика и гума.
Лесно се мести а безбедно го држи мобилниот телефонски уред.

Димензии: 10 x 4 cm

249 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Држач за Телефон за на Волан

  249 ден 199 ден