-86%

Леќи за телефон - 3 во 1

3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон!
Добивате три видови на леќи:
- Fisheye леќа што ја прави сликата округлеста;
- Wide-Angle леќа што и овозможува на камерата да слика под широк агол;
- Macro леќа што ќе Ви овозможи да ги фотографирате и најситните детали.

Во пакетот добивате:
1 * 180 степени FishEye леќа
1 * 10X Macro Леќа


1 * 0.67X Wide Angle Леќа

699 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Леќи за телефон - 3 во 1

  699 ден 99 ден