-43%

Selfie Cam Lens - Леќа за телефон

Кратки спецификации: - Го зголемува полето на видливост

- Го подобрува квалитетот на сликата

 

- Компатибилна со повеќето смартфони - Широк агол: вашите слики ќе ги содржат и областите што претходно не биле видливи - Fish-Eye: ефект на “око на риба“ со опсег од 180 степени, кој Ви овозможува да опфатите повеќе предмети или луѓе при сликање на Селфи - Macro: Можете да сликате многу мали објекти со добар квалитет и чиста и јасна видливост

Пакетот содржи: - Selfie Cam Lens - Леќа за телефон - Заштитен капак за заштита на леќата од гребнатини - Држач за поставување на смартфон - Практична мала платнена торбичка

349 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Selfie Cam Lens - Леќа за телефон

  349 ден 199 ден