TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи:

Treqa TR-909 - Преносна батерија
- Kапацитет од 6000mAg
- Излез на моќност: 2.1A
- Влез: DC5V - 2.1A

Treqa CC-308 - Полнач за во автомобил (без кабел)
- Влез: DC12-24V
- Излезна моќност: 2.1А
- Материјал: алуминиумска мешавина

Treqa CS-613 - Полнач (без кабел)
- Влез: AC100-240V
- Излезна моќност: 2.4А (MAX)
- Материјал: ABS пластика

Treqa EP-709 - Два пара слушалки
- Дијаметар на звучникот: 10мм
- Фрекфренција: 18-200000Hz
- Сензитивност: 116±3dB (at 1KHZ, 0.5ms)
- Должина на кабелот: 120см
- Микрофон: да
- Влез: 3.5mm

1,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

  1,490 ден