OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-71%

TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи:Treqa TR-909 - Преносна батерија- Kапацитет од 6000mAg- Излез на моќност: 2.1A- Влез: DC5V - 2.1ATreqa CC-308 - Полнач за во автомобил (без кабел)- Влез: DC12-24V-... Прочитај повеќе

1,999 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра treqa5in1Нема инфорамции
Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи:

Treqa TR-909 - Преносна батерија
- Kапацитет од 6000mAg
- Излез на моќност: 2.1A
- Влез: DC5V - 2.1A

Treqa CC-308 - Полнач за во автомобил (без кабел)
- Влез: DC12-24V
- Излезна моќност: 2.1А
- Материјал: алуминиумска мешавина

Treqa CS-613 - Полнач (без кабел)
- Влез: AC100-240V
- Излезна моќност: 2.4А (MAX)
- Материјал: ABS пластика

Treqa EP-709 - Два пара слушалки
- Дијаметар на звучникот: 10мм
- Фрекфренција: 18-200000Hz
- Сензитивност: 116±3dB (at 1KHZ, 0.5ms)
- Должина на кабелот: 120см
- Микрофон: да
- Влез: 3.5mm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

1,999 ден 599 ден