OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Selfie Cam Lens - Леќа за телефон

Кратки спецификации: - Го зголемува полето на видливост - Го подобрува квалитетот на сликата   - Компатибилна со повеќето смартфони - Широк агол: вашите слики ќе ги содржат и областите што... Прочитај повеќе

349 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8327Нема инфорамции

Кратки спецификации: - Го зголемува полето на видливост

- Го подобрува квалитетот на сликата

 

- Компатибилна со повеќето смартфони - Широк агол: вашите слики ќе ги содржат и областите што претходно не биле видливи - Fish-Eye: ефект на “око на риба“ со опсег од 180 степени, кој Ви овозможува да опфатите повеќе предмети или луѓе при сликање на Селфи - Macro: Можете да сликате многу мали објекти со добар квалитет и чиста и јасна видливост

Пакетот содржи: - Selfie Cam Lens - Леќа за телефон - Заштитен капак за заштита на леќата од гребнатини - Држач за поставување на смартфон - Практична мала платнена торбичка

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Selfie Cam Lens - Леќа за телефон

349 ден 199 ден