OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-19%

Ѕиден Часовник - DIY Кружен

DIY ѕиден часовник во кружна форма. Изработен од високо квалитетна пластика, со големи бројки изработени од сунгераст материјал. Часовникот се поставува (се лепи) едноставно со помош на шемата за поставување која се наоѓа во пакувањето. Димензии: 40 x 40cm

550 ден 450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Ѕиден Часовник - DIY Кружен

  550 ден 450 ден