OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Затварач за Шише

Затварач за шише, многу корисна алатка за затварање шишиња.
Затварачот е во форма на капачка за шише со опција за заклучување.
Изработена е од цврста пластика со гумици во средината од внатрешниот дел.
Може да се користи за различни пијалоци, диктува многу добро и кога е во заклучена положба не може да се одвои од шишето.
Димензии: 4 x 4cm

150 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Затварач за Шише

  150 ден