OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-22%

Четка за Прашина

Оваа четка за прашина може да ја користите за одстранување на прашината во вашиот автомобил а и во домот за некои места каде што не ќе можете да ја одстраните прашината со голема четка.

Како на пример радиатори,решетки и друго.
Четката е направена од пластичен прилагодлив дел за држење и електростатски густи влакна кои се прицврстени на држачот.

Димензии: 12,5х11 см.

189 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Четка за Прашина

  189 ден 149 ден