OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Корпа за Алишта во Форма на Целиндар

Многу практична и функцинална корпа за алишта во форма на целиндар.

Изработена од квалитетно платно кое лесно и брзо се провева.

Достапна во 3 различни бои.

 

Димензии: 43 x 37.5 cm

299 ден 239 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Size: сива

  • сива
  • бела
  • црна
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Size

сива, бела, црна

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Корпа за Алишта во Форма на Целиндар

сива
сива
299 ден 239 ден