OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Sibote маица за слабеење + појас

Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор!

Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со кој ќе се зголемат вашите резултати и вашата мотивација. Mаицата гарантира правилно држење на телото во текот на активностите, лесно се обликува околу телото и не се лизга.

✅ Оваа фитнес термална маица го засилува потењето 3 до 4 пати повеќе од било кои други фитнес облеки и со тоа ви овозможува да бидете многу попродуктивни додека вежбате, пешачете, трчате или било каков друг вид на рекреација, па дури и додека ги извршувате секојдневните домашни обврски.

Тајната на Neotex материјалот од кој што е направена оваа маица освен што го зголемува потењето е тоа што ја задржува потта и не дозволува да излезе од другата страна. Многу брзо ќе почувствувате како маицата си ја прави својата магија околу стомакот и целиот горен дел на телото.

899 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: 3XL

  • XL
  • XXL
  • 3XL
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Големина

XL, XXL, 3XL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Sibote маица за слабеење + појас

899 ден 299 ден