-56%

Корсет Sculpting Clothes

Sculpting clothes корсетот е наменет за да го оформи вашиот горен дел на телото, да го сокрие вишокот масни наслаги и со тоа да изгледате убаво, привлечно и женствено, а во исто време да се чуствувате удобно со часови.

Корсетот е на големини, а исто така и секоја големина може да се подесува на 3 различни нивоа во зависност од тоа колку сакате да ве стега. 

Може да се носи во било какви ситуации од најразлични свечености, до секојдневна употреба, па дури и за време на спортување.

При континуирана употреба самиот појас делува на намалување на обем, намалување на вишок килограми и правилно држење 

Материјалот на надворешен дел е 100% латекс, а внатрешниот дел е 96% памук и 4% еластин и ластик.

Големини: S, M, L, XL, XXL, XXXL

890 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: S/M

  • S/M
  • L/XL
  • XXL/XXXL
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Големина

S/M, L/XL, XXL/XXXL

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Корсет Sculpting Clothes

S/M
S/M
890 ден 399 ден