OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Магнетни појаси за зглобови 3 во 1

Дали постојано страдате од болка во колената и зглобовите и ве  спречува во нормалното функционирање на работа, додека пешачите, трчате или правите друга физичка активност? Лентите за зглобови со магнети се тие... Прочитај повеќе

699 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM4Нема инфорамции
Дали постојано страдате од болка во колената и зглобовите и ве  спречува во нормалното функционирање на работа, додека пешачите, трчате или правите друга физичка активност?

Лентите за зглобови со магнети се тие што ќе го решат вашиот проблем и ќе ве вратат во „акција“! Без разлика дали вашите заболувања се резултат на возраста, физички напор или спортски повреди, овие ленти затегнувачи се подеднакво ефикасни.Ќе  се чувствувате олеснување додека ги носите и нема да има повеќе пречки за вас.

Пакетот доаѓа со 3 ленти за зглоб на кои има магнети. Тие ви обезбедуваат стабилност, ги елиминираат проблемите во колената и зглобовите. Тие се толку ефикасни и толку незабележителни што можете да ги носите под која било облека.

Големината на лентите е универзална и тие се нудат во црна боја. Одржувањето е повеќе од едноставно: доволно е да се исчистат со влажна крпа по употреба.

За да постигнете максимални резултати, се препорачува да го носите 4-8 часа на ден.
Во едно пакување има: два појаси за колено и еден појас за рачен зглоб
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Магнетни појаси за зглобови 3 во 1

699 ден 399 ден