Слушалки Extra Bass

 • Доживејте ја музиката на еден многу поинаков начин со помош на новите слушалки Extra Bass кои ви нудат незаборавни моменти и доживувања со своите карактеристики.
 • Ќе можете да слушате музика со часови и воедно да уживате и да се релаксирате.
 • Слушалките нудат висококвалитетен звук со богати детали.
 • Идеални се да ги понесете со себе во секое време. Кога патувате, се релаксирате, спортувате или пак уживате во попладневните часови со некоја онлајн книга.
 • Направени се по европски стандарди, наменети за европски пазари. Нудат висок квалитет и долготрајност.
 • Слушалките нудат високо квалитетен бас и со помош на уникатните карактеристики, ги обновува изгубените фреквенции и фини детали.
 • Моделот е универзален, може да го користат и мажи и жени.

699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Боја: Црна

 • Црна
 • Бела
 • Сина
 • Црвена
 • Жолта
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Боја

Црна, Бела, Сина, Црвена, Жолта

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Слушалки Extra Bass

699 ден