OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-58%

Слушалки Extra Bass

Доживејте ја музиката на еден многу поинаков начин со помош на новите слушалки Extra Bass кои ви нудат незаборавни моменти и доживувања со своите карактеристики. Ќе можете да слушате музика со... Прочитај повеќе

699 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела

 • Црна
 • Бела
 • Сина
 • Црвена
 • Жолта
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра slusalki-extra-bass-2Нема инфорамции
 • Доживејте ја музиката на еден многу поинаков начин со помош на новите слушалки Extra Bass кои ви нудат незаборавни моменти и доживувања со своите карактеристики.
 • Ќе можете да слушате музика со часови и воедно да уживате и да се релаксирате.
 • Слушалките нудат висококвалитетен звук со богати детали.
 • Идеални се да ги понесете со себе во секое време. Кога патувате, се релаксирате, спортувате или пак уживате во попладневните часови со некоја онлајн книга.
 • Направени се по европски стандарди, наменети за европски пазари. Нудат висок квалитет и долготрајност.
 • Слушалките нудат високо квалитетен бас и со помош на уникатните карактеристики, ги обновува изгубените фреквенции и фини детали.
 • Моделот е универзален, може да го користат и мажи и жени.
Боја

Црна, Бела, Сина, Црвена, Жолта

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Слушалки Extra Bass

Бела
Бела
699 ден 299 ден