OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Клуб масичка со врадени фиоки

 Уникатна и апсолутно модерна клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент во Вашиот дом. Ќе додаде дополнителна доза на уникатност и елеганција, а воедно и ќе ви овозможи... Прочитај повеќе

5,390 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра klub-masicka-so-vgradeni-fiokiНема инфорамции

 Уникатна и апсолутно модерна клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент во Вашиот дом. Ќе додаде дополнителна доза на уникатност и елеганција, а воедно и ќе ви овозможи дополнително место за складирање на најпотребните работи во двете вградени фиоки кои ги поседува. 

Дизајнот е уникатен и едноставен, со цел да се вклопи во секаков амбиент. Направена е од квалитетно дрво, што нуди издржливост и висок квалитет.

-Дизајнот е со две нивоа, што значи дополнителен простор за искористување.

Со леснотија ќе можете да ја вклопите во отворен или затворен амбиент.

Димензии на масичката: 100x48x42cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Клуб масичка со врадени фиоки

5,390 ден