OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-45%

Клуб масичка на две нивоа

 Уникатна и апсолутно модерна клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент во Вашиот дом. Ќе додаде дополнителна доза на уникатност и елеганција. Дизајнот е уникатен и едноставен, со... Прочитај повеќе

5,390 ден 2,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра klub-masicka-so-vgradeni-fiokiНема инфорамции

 Уникатна и апсолутно модерна клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент во Вашиот дом. Ќе додаде дополнителна доза на уникатност и елеганција.

Дизајнот е уникатен и едноставен, со цел да се вклопи во секаков амбиент.

-Дизајнот е со две нивоа, што значи дополнителен простор за искористување.

Со леснотија ќе можете да ја вклопите во отворен или затворен амбиент.

Димензии на масичката: 100x48x42cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Клуб масичка на две нивоа

5,390 ден 2,990 ден