OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Зип Кеси (Повеќе големини)

Иновативни ќеси со пластичен патент за чување и складирање предмети, аксесоари и облека.

Одлични се за организација и средување на нередот во вашите фиоки и плакари.

Ќесите имаат пластичен патент за закопчување кој е исклучително лесен за користење.

Може да го користите за чување и складирање, при преселби, патувања и слично.

Зип кесите се водоотпорни и работите што се внатре се безбедни од влага и мувла.

Зип ќесите се достапни во повеќе димензии:
модел А (10x15cm) = 10 ден
модел B (15x25cm) = 15 ден
модел C (20x30cm) = 20 ден
модел D (25x35cm) = 25 ден
модел E (30x40cm) = 35 ден
модел F (35x45cm) = 40 ден
модел G (40x50cm) = 50 ден

Димензии:

XS-10x15cm.

S- 15x25cm.

M-20x30cm.

L-25x35cm.

XL-30x40cm

XXL-35x45cm.

XXXL-40x50cm.

10 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Size: модел А (10x15cm)

  • модел А (10x15cm)
  • модел B (15x25cm)
  • модел C (20x30cm)
  • модел D (25x35cm)
  • модел E (30x40cm)
  • модел F (35x45cm)
  • модел G (40x50cm)
10 ден
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Size

модел А (10x15cm), модел B (15x25cm), модел C (20x30cm), модел D (25x35cm), модел E (30x40cm), модел F (35x45cm), модел G (40x50cm)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Зип Кеси (Повеќе големини)

модел А (10x15cm)
модел А (10x15cm)
10 ден