OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ѕиден часовник V4 - Дрвен

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена

 

 

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: 63cm

  • 63cm
  • 50cm
  • 110cm
499 ден
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Големина

63cm, 50cm, 110cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ѕиден часовник V4 - Дрвен

63cm
63cm
499 ден