OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ѕиден часовник V1 - Бел

Идеален детаљ за декорација на вашиот дом или канцеларија. Лесно се монтира,работи на АА батерија (не е вклучена во пакетот).

✔ Максимален радиус: 110 см (може да се намести да биде и помал)
✔ Материјал: EVA пена

 

 

399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Големина: 50cm

  • 50cm
  • 110cm
399 ден
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Големина

50cm, 110cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ѕиден часовник V1 - Бел

399 ден