OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-22%

Ѕиден Часовник – DIY Silver Squares

Прекрасен 3Д сребрен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.
Кој во зависност од просторот може да го поставите со дијаметар по желба.
Инаку онака како што е прикажан на фотографиите димензиите на часовникот се 45 x 55 см.
А по желба и во зависност од просторот надворешните квадрати може да ги оддалечите од центарот.. Приспособлив, елегантен и со стил. Идеален за дневната соба, канцеларијата, чекалната, ходникот, итн..
Произвводот е произведен со ултра прецизно ласерско сечење, а изработен од сјаен акрил. Часовникот многу лесно може да го инсталирате сами и местењето ќе ви претставува прекрасна креативна гимнастика. Сетот се состои од вкупно 19 парчиња. Производот работи на 1 обична АА батерија од 1.5v која не е вклучена во сетот. (За оптимална долготрајна употреба се препорачува употреба на алкални батерии.)

699 ден 549 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Ѕиден Часовник – DIY Silver Squares

  699 ден 549 ден